Real-time architektonické vizualizace

realvisual

Od nynějška poskytuji možnost tvorby real-time vizualizací. Po kliknutí na obrázek se dostanete na stránky projektu, kde najdete detailní informace o nabízené službě a ukázkový projekt.

Díky výkonnému engine jsem schopen vytvořit vizualizaci, která bude zasazena ve virtuálním prostoru a divák se bude moci v tomto prostoru volně pohybovat. Přesně podle zadání zpracovaná vizualizace tak bude mnohem blíže skutečnému prožitku, který divák bude mít z později realizované stavby.

Mám možnost vytvářet jak exteriéry budov, tak i interiéry pokojů a zařízení. Do prostoru lze také vložit průletovou kameru pro případné animace, přidat interaktivní prvky jako je například otevírání dveří, oken, zapínaní světel či simulace denního cyklu.

Jako podklady mi postačí plány projektu, v lepším případě model budovy z Cadu, který pak již zpracuji do potřebného formátu.

Výsledný projekt mohu poskytnout spustitelný na platformách Windows, Mac nebo přímo ve webovém prohlížeči. Zákazník tedy obdrží pouze odkaz a projekt si sputí bez zbytečného přenášení souborů.

Pokud máte zájem o vytvoření takového projektu, neváhejte mě prosím kontaktovat.

Ukázkovou Budovu navrhl a poskytl Michal Pertlíček.

ostatní |

Komentáře nejsou povoleny.